Segunda xornada do 3º Torneo de Fútbol-Sala Interparroquial Eurocidade Chaves-Verín |
|
Venres, 08 Abril 2011 16:22 |
O pasado domingo, día 3 de abril, tivo lugar a segunda xornada do 3º Torneo de Fútbol Sala Interparroquial Eurocidade Chaves-Verín. Os resultados foron os seguintes:
SERIE A
Partido: Eiras - Mairos (2-2)
SERIE B
Partido: Vale de Anta - Loivos (6-1)
SERIE C
Partido: Seara Velha - Cimo de Vila da Castanheira (1-6)
SERIE D
Partido: Santa Cruz Trindade - Lamadarcos (5-2)
SERIE E
Partido: Vilarinho das Paranheiras - Tronco (5-7)
SERIE F
Partido: Vilela do Tâmega - Moreiras (4-2)
SERIE G
Partido: Bustelo - Aguas Frias (4-0)
SERIE H
Partido: Soutelo - Sanjurge (2-0)
SERIE I
Partido: Samaiões - Oucidres (5-1)
SERIE J
Partido: Cabreiroá - Nogueira da Montanha (0-3)
SERIE K
Partido: Soutelinho da Raia - Arcossó (14-1)
SERIE L
Partido: Vila Verde da Raia - Vidago (0-2)
SERIE M
Partido: Outeiro Seco - Santo Estevão (1-3)
SERIE N
Partido: Feces Abaiso - Vilar de Nantes (2-8)
Partido: Faiões - Vilas Boas (3-4)
O próximo domingo, 10 de abril, terá lugar a terceira xornada nas seguintes horas/locais:
SERIE A Local: Curalha Hora: 17.30 horas Partido: Redondelo - Mairos
SERIE B
Local: Torre de Ervededo Hora: 15.30 horas Partido: Ervededo - Loivos
SERIE C
Local: Madalena Hora: 17.30 horas Partido: Madalena - Cimo de Vila Castanheira
SERIE D
Local: Selhariz Hora: 18.00 horas Partido: Selhariz - Lamadarcos
SERIE E
Local: Curalha Hora: 16.30 horas Partido: Anelhe - Tronco
SERIE F
Local: Vila Nova de Veiga Hora: 16.00 horas Partido: São Pedro Agostem - Moreiras
SERIE G
Local: Pavillón de Verín Hora: 17.30 horas (hora portuguesa) Partido: Vilela - Aguas Frias
SERIE H
Local: Pavillón de Verín Hora: 16.30 horas (hora portuguesa) Partido: Ábedes - Sanjurge
SERIE I
Local: Pavillón de Verín Hora: 15.30 horas (hora portuguesa) Partido: B Cruz Vermella - Oucidres
SERIE J
Local: Curalha Hora: 15.30 horas Partido: Curalha - Nogueira da Montanha
SERIE K
Local: Pavilhão da Casa do Povo de Vidago Hora: 15.30 horas Partido: Arcosso - A Rasela
SERIE M
Local: Santo Estevão Hora: 17.30 horas Partido: Santo Estevão - O Rosal
SERIE N
Local: Vilar de Nantes Hora: 15.30 horas Partido: Feces de Abaixo - Vilas Boas
Hora: 16.30 horas Partido: Faiões - Vilar de Nantes
|